Było sobie przedszkole – IV edycja

Dziś właśnie dobiegła końca IV edycja Międzyprzedszkolnego Projektu „Było sobie przedszkole”. W przedsięwzięciu tym wzięło udział 7 grup dzieci z 4 przedszkoli ze Starych Skoszew, Łodzi i Wiączynia Dolnego.
Celem działań przedszkolaków było wspólne napisanie książki. Wyzwanie w tej zabawie polegało na tym, aby dopisać kolejny rozdział do wspólnej historii i przekazać tworzącą się książkę kolejnej grupie. W ten sposób książka, przechodząc z grupy do grupy, ciągle zmieniała się. W związku z ograniczeniami epidemiologicznymi projekt realizowaliśmy wykorzystując komunikację online. W sumie powstało 7 bajek wzbogaconych ilustracjami wykonanymi także przez dzieci.
W tym miejscu składamy podziękowania na ręce Pana Piotra Szcześniaka Piotr Szcześniak Wójt za okazaną życzliwość i wsparcie w realizacji projektu „Było sobie przedszkole”.