Bukiet dla Mamy – konkurs międzyszkolny

W ubiegłym tygodniu nasi uczniowie wzięli udział w finale konkursu plastycznego „Bukiet dla Mamy”! Tematem konkursu było przedstawienie w ciekawej formie plastycznej bukietu kwiatów, które autor pracy dedykuje swojej Mamie.

Ocenie podlegał wyraz artystyczny, zgodność z regulaminem, pomysłowość, samodzielność wykonania oraz estetyka pracy.

W kategorii dla klas I-III udział wzięło 87 uczniów. Zadaniem uczniów było namalowanie farbami lub narysowanie kredkami, pastelami bukietu kwiatów. Przyznano następujące nagrody: I miejsce – Sandra z klasy 1b BSP II miejsce –  Jagoda z klasy 1a BSP III miejsce – Piotr z klasy 1b BSP Oprócz tego, wyróżenia zdobyły też Ula i Hania z klasy 2a!

Gratulujemy wspaniałych wyników!

Organizatorką konkursu była Pani Anny Nowak, a prace konkursowe wraz z uczniami wykonała Pani Marzena Dębczak.