+48 42 656 11 24

Laboratorium Młodego Odkrywcy

zapraszamy na warsztaty dla kandydatów do klas IV-VII

zobacz więcej

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 3 września 2018r o godzinie 10.00 Mszą Świętą w kościele pw. Św. Elżbiety Węgierskiej i bł. o. Anastazego Pankiewicza. Następnie przedstawione zostaną ogólne informacje oraz przydział klas i wychowawców. Druga część, czyli spotkanie z wychowawcami, odbędzie się w wyznaczonych salach w budynku szkolnym.

Events

 • 10czw 2019

  Pałac Młodzieży im. Juliana Tuwima

  W ubiegłym tygodniu uczniowie klas trzecich po raz kolejny odwiedzili Pałac Młodzieży im. Juliana Tuwima w Łodzi, żeby wziąć udział w zajęciach w ramach edukacji

  9śr 2019

  Wycieczka do biblioteki

  Uczniowie klas II – III podstawówki wybrali się do Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej. Tematem warsztatów, w których uczestniczyliśmy było „Dziecko w świecie przyrody”.
  W trakcie zajęć czytaliśmy

  8wt 2019

  Łyżwiarski wf

  Pan Szyjkowski zafundował dziś taki w-f VIII klasie BSP!

  [Pokaz zdjęć]

 • 7pon 2019

  Sekcja strzelecka – zapisy

  Istnieje możliwość zapisania się do sekcji strzeleckiej (zajęcia dodatkowe) na strzelnicy SPOŁEM (ulica Północna 36). Zainteresowanych prosimy o kontakt z p. Pawłem Szyjkowskim.
  3czw 2019

  Wyniki konkursu na kalendarz adwentowy

  Szkolny konkurs „Adventskalender 2018” wygrała praca Oskara Gerlicza – Kowalczuka. Gratulujemy zwycięzcy oraz pozostałym biorącym udział w konkursie pomysłowości i twórczego zapału!

 • 1wt 2019

  Baśnie wigilijne

  Przy okazji wigilii klasowych, uczniowie III klasy BSP zaprezentowali swoim rodzicom samodzielnie napisane baśnie o tematyce świątecznej.

  27czw 2018

  Wigilie klasowe

  Krótkie wspomnienie z naszych wigilii klasowych. Najmłodszych uczniów odwiedził sam Mikołaj!

  [Pokaz zdjęć]

  21pt 2018

  Jasełka

  W tym roku nasze szkolne jasełka były baaaardzo rozbudowane. Oprócz wspaniałego przedstawienia naszych najmłodszych uczniów było też wspólne kolędowanie oraz występy solowe!