+48 42 617 21 54

Rusz się na wiosnę i 2 aktywne godziny dla rodziny – podsumowanie!

Przyszedł czas na podsumowanie naszych konkursów aktywności fizycznych: „Rusz się na wiosnę!” i „2 aktywne godziny dla rodziny”.

Do konkursów zaprosiliśmy uczniów, rodziny oraz grono pedagogiczne. Wszyscy razem zrobiliśmy: 2892,7 km, a w tym 734,22 km na rowerze. ?

 Najmłodsi z rodzinami spacerowali, robili piesze wycieczki turystyczno-krajoznawcze, jeździli na rowerach: po lasach, drogach i specjalnych torach rowerowych. ? 

Zdjęcia i filmy dokumentujące Wasze zaangażowanie dają nam pewność, że zabawa była przednia. Czas , który spędziliście na świeżym powietrzu i to w tak doborowym towarzystwie był już sam w sobie jest dla Was super nagrodą. ? 

Pamiętajcie, że chwile spędzone w gronie naszych najbliższych są najcenniejsze.W konkursie „2 aktywne godziny dla rodziny” jury wyłoniło rodziny, które nadesłały zdjęcia ze wspólnej aktywności rodzinnej. 

W poszczególnych grupach:
Przedszkole w Wiączyniu Dolnym – Rodzina Tarczyńskich
Publiczna Szkoła Podstawowa I-III – Rodzina Sulmowskich
Bernardyńska Szkoła Podstawowa I-III Rodzina Pochrzęst

Na zwycięskie rodziny czekają do odebrania nagrody (każdy w swojej szkole). W konkursie „Rusz się na wiosnę!” jury brało pod uwagę ilość pokonanych kilometrów przez klasę i ilość uczniów zaangażowanych w akcję. 

W poszczególnych kategoriach wiekowych: 
klasy IV-VI (1298,14 km) I miejsce – kl. IVaII miejsce – kl. VIIII miejsce – kl. IVb 
Klasy VII – VIII (496,56km) I miejsce – kl. VIII B II miejsce – kl. VII
III miejsce – kl. VIIIA 
Klasy BLO (421,98km)

Zwycięzcami jest klasa III LO nasi maturzyści mimo przygotowań do egzaminu nie zapominali o ruchu na świeżym powietrzu co z pewnością zaprocentuje ? 

W tej kategorii jury przyznało wyróżnienie dla Niny Strugińskiej z klasy IIe i Michała Grajewskiego z klasy IIa. ?

Dla wszystkich uczestników nagroda w postaci dodatkowych punktów z zachowania, oceny cząstkowej – celujący z wychowania fizycznego a dla pierwszych miejsc wyprawa klasowaz wychowawcą na lody. ? 

Ciało Pedagogiczne ? (676,02km)
I miejsce – nasz pierwszy kolarz Rafał Łuczyński z 234,22 km
II miejsce – niezawodna piechurka S. Franciszka Kaproń z 125,97km
III miejsce – nieoceniona Ewelina Walicka (z dziećmi) z 94,17km. 

Wszystkim bardzo dziękujemy za wspaniałą postawę sportowa, hart ducha i zabawę fair play! ? Liczymy, że będziecie kontynuować aktywność nawet bez konkursu ?‍♂️

Kolejna edycja już wkrótce! ?

no images were found