Psi behawiorysta

Czym zajmuje się behawiorysta psów? Czy powinniśmy przygotować się do posiadania psa? Jak wprowadzić psa do naszego domu? Czy pies zawsze lubi głaskanie i w jakich miejscach? Ile godzin snu na dobę potrzebuje pies? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań dotyczących posiadania psa udzielili dziś pan Adam Lorentowicz i pani Aneta Kałuża podczas spotkania z uczniami klasy 5 i 7. Behawiorystom dzielnie towarzyszyły trzy psy o bardzo różnej historii i charakterach. Dzięki nim uczniowie zobaczyli, że każdy pies jest inny: lubi inne zabawy i aktywności. Jednak wszystkie wymagają dużo troski, odpowiedzialności i cierpliwości ze strony człowieka. Kochajmy nasze psy i opiekujmy się nimi mądrze – to przesłanie z dzisiejszego spotkania.