+48 42 617 21 54

100-lecie Archidiecezji Łódzkiej – podsumowanie konkursu i nasze prace

Dziś w Bazylika archikatedralna św. Stanisława Kostki w Łodzi w Łodzi odbyło się uroczyste podsumowanie współorganizowanego przez Bernardyńską Szkołę Podstawową im. o. A. Pankiewicza konkursu w którym wzięło udział ponad 45 szkół i ośrodków terapii zajęciowej, które zgłosiły ok. 250 prac!
 
Miło nam niezmiernie, gdyż nasza szkoła jest 1 z 3 placówek, która przesłała na konkurs największą ilość prac. Dziś podczas podsumowania obecni byli z naszej szkoły: o. Juwenalis Andrzejczak, p. Izabela Jaroszek oraz p. Łukasz Biskup.
 
Do piątku oglądać można wybrane prace na wystawie czasowej w katedrze – warto zaplanować czas, aby odnaleźć tam prace m.in. Oliwki z 3. klasy, Zuzanny z 2. klasy oraz Nataszy z 4. klasy.
 
Dziękujemy siostrze Apoline za motywowanie uczniów do działania!