Moja fotogeniczna Łódź

W naszej szkole nadal możemy oglądać wystawę finalistów konkursu międzyszkolnego „Moja fotogeniczna Łódź”. W tym roku tematem przewodnim była woda w krajobrazie Łodzi, w tym m.in. rzeki, stawy oraz związane z wodą studnie i fontanny.

Do finału zakwalifikowanych zostało 15 uczniów, którzy przygotowali najlepsze i najciekawsze prace konkursowe w formie minireportaży i 3 autorskich fotografii związanych z tematyką konkursu.

Na liście finalistów znalazła się nasza uczennica Zosia z klasy 8.

Gratulujemy i zachęcamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w kolejnych edycjach tego konkursu o naszym mieście.

Organizatorzy: Fundacja im. Stanisława Liszewskiego, partnerzy: Urząd Miasta Łodzi, Muzeum Miasta Łodzi, Kuratorium Oświaty w Łodzi, Uniwersytet Łódzki oraz Centrum Fotografii Krajoznawczej PTTK.