+48 42 617 21 54

Krzysztof Wojtunik

Graduation:

Absolwent studiów magisterskich Wydziału Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego. Od 2004 nauczyciel geografii w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Łodzi. W 2014 roku otrzymał akt nadania nauczyciela dyplomowanego. Pracował w Naszej szkole w latach 2005-2008. Od 2006 roku egzaminator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej Organizator i członek komisji wielu konkurów geograficznych m.in. Wojewódzkiego Konkursu Geograficzno-turystycznego. Opiekun wielu laureatów konkursów i Olimpiady Geograficznej. Organizator wyjazdów sportowych, rekreacyjnych i krajoznawczych.
Poza turystyką pasjonuje się siatkówką. Kiedyś jako zawodnik dziś występuje na boiskach w Polsce i na świecie w roli sędziego. Od 2005 roku reprezentuje Polskę na zawodach światowych. Jako największe osiągnięcie wymienia trzykrotny  udział w Mistrzostwach Świata.

Dzięki doświadczeniom zebranym w czasie  wyjazdów prywatnych i tych związanych z sędziowaniem jestem bardziej autentyczny dla uczniów i mogę ciekawiej opowiadać na lekcjach o świecie…