Warsztaty dla dzieci

Spotkajmy się na warsztatach dla dzieci w wieku 3-9 lat w naszej szkole!
To okazja, abyście Wy – Rodzice, poznali zakątki naszej siedziby i porozmawiali z dyrekcją i nauczycielami.
W tym samym czasie Wasze dzieci w grupach wiekowych (3-6 lat oraz 7-9 lat) spędzą aktywnie czas poprzez udział w zabawach i animacjach prowadzonych przez naszą kadrę nauczycielską.
Dla wszystkich przygotowaliśmy słodki poczęstunek!

Zaczynamy o 10.00 w budynku naszej szkoły, współdzielonym z Publicznym Gimnazjum im Wł. Reymonta. Zaplanujcie sobie dla nas 2 godziny w sobotę, zabierzcie obuwie zmienne i wygodne stroje.
Z naszej strony oczekujemy deklaracji Waszego udziału poprzez wiadomość priv na naszym profilu, sms: 508 816 374 lub email: spwiaczyn@wp.pl.
Drodzy Rodzice, udział dziecka w warsztatach jest możliwy tylko w obecności rodzica lub opiekuna na terenie naszej placówki!

Poznajmy się!