Sport FEST 2019

W  ramach organizowanych przez Gminę Nowosolna Dni Sportu, będziemy gospodarzami Dni Otwartych ( 5 października)!

W programie całej imprezy:

Biegi na dystansie 3 km i 10 km O Puchar Wojewody Łódzkiego, rodzinny turniej BULE, rodzinny turniej koszykówki, turniej piłki siatkowej OPEN, turniej piłki chińskiej oraz piłki nożnej.
Podczas ostatniego dnia Sport Fest 2019 zorganizowany zostanie wraz Fundacją DKMS Dzień Dawcy Szpiku, dzięki czemu mamy nadzieję zwiększy się świadomość społeczności w zakresie rejestracji, jako potencjalny dawca szpiku.
Z uwagi na plenerowy charakter wydarzenia, zaplanowaliśmy szereg dodatkowych atrakcji dla dzieci, w tym animatora czasu dla dzieci, dmuchane tory zręcznościowe. Odbędą się również warsztaty dla dzieci i dorosłych z zakresu udzielania pierwszej pomocy, zorganizowane przy współpracy z OSP Lipiny.