Zapraszamy na Obóz Rowerowy 2018 w Augustowie

Jeżeli chcesz aktywnie spędzić czas, poznać nowych przyjaciół, przeżyć niezwykłe przygody w najpiękniejszej krainie Mazur, to czekamy na Ciebie.

Obóz jest w terminie od 29 lipca do 12 sierpnia 2018. Trwa 15 dni. Zakwaterowanie i wyżywienie w komfortowych warunkach.

Oferujemy wycieczki rowerowe, warsztaty taneczne, naukę jazdy na nartach wodnych, spływy kajakowe przepiękną rzeką Rospudą, nurkowanie z akwalungiem, żeglowanie. Będziemy zwiedzać na Litwie jej stolicę Wilno, następnie w Kłajpedzie będziemy w delfinarium. W Druskienikach kurorcie Litwy spędzimy 3 godz. w Parku Wodnym. Wszystkich atrakcji nie jesteśmy w stanie wam opisać. Codziennie coś się dzieje, nie ma miejsca na nudę.

Obóz organizujemy od 2006 roku, który cieszy się ogromnym powodzeniem i jedynym problemem jest brak miejsc dla wszystkich chętnych. Tak więc trzeba podjąć decyzję.

Zapisy w sekretariacie szkoły z wpłatą 500 zł zaliczki. Obóz kosztuje 2200 zł plus 70 euro. Istnieje możliwość zapisania kolegów i koleżanke spoza szkoły. Informacji udziela nauczyciel wych. fizycznego p. Paweł Szyjkowski tel. 501 271 003, e-mail : pawszyk@wp.pl