Wyniki konkursów zewnętrznych

Z prawdziwą dumą prezentujemy wyniki konkursów zewnętrznych, w których uczestniczyli najmłodsi uczniowie BSP.

W XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik” uzyskaliśmy wspaniałe rezultaty. Konkursowe WYRÓŻNIENIA otrzymali: Teodor (jednocześnie najlepszy wynik w szkole), Emilka, Piotruś, Zosia i Elwirka z klasy IIa.

W Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia najlepsze wyniki w szkole uzyskały: Weronika (19. miejsce w kraju na ponad 4 000 uczestników) oraz Zosia i Anielka (20. miejsce w kraju). To dobry prognostyk na przyszłość, gdyż drugoklasiści rozwiązywali ten sam test, co o rok starsi koledzy.

W konkursie Kangur Matematyczny w kategorii Żaczek najlepsze wyniki uzyskali Weronika i Tomek z klasy IIa.

Gratulujemy i wyróżnionym, i pozostałym dzieciom, które reprezentowały naszą szkołę w konkursach.