Wiosenne Mistrzostwa Kaligraficzne w klasach I – III BSP

Jednym z zadań szkoły jest tworzenie własnych tradycji. Taką też zapoczątkowały rozegrane po raz pierwszy Wiosenne Mistrzostwa Kaligraficzne. Wstępem do działań była prezentacja multimedialna o Janie Brzechwie i jego twórczości. To właśnie utwory tego poety stały się przedmiotem „pisarskich zmagań” uczniów klas I – III. Wybór laureatów konkursu był ogromnie trudny, gdyż wszystkie dzieci starały się pisać jak najpiękniej potrafią.

Tytuł ZŁOTEGO OŁÓWKA w kategorii klas pierwszych otrzymali: Alicja Lysak, Maja Pawełczyk i Eliza Pochrzęst. Tytuł ZŁOTEGO PIÓRKA w kategorii klas drugich zdobyli: Zofia Bogaczewicz, Adam Górski, Weronika Kotowicz, Elwira Skrzypczak, Emilia Świder, Piotr Woźniak i Faustyna Zielińska. Tytuł ZŁOTEGO PIÓRA w kategorii klas trzecich przypadł Deborze Bednarek. Pozostali uczniowie otrzymali konkursowe wyróżnienia, a my gratulujemy i z dumą prezentujemy wszystkie dziecięce prace!