18 marca – wielki sukces naszego licealisty w Ogólnopolskim Konkursie o Europie

Uczeń klasy III naszego liceum, Arkadiusz Zając uzyskał tytuł LAUREATA Ogólnopolskiego Konkursu „Europa – społeczeństwo, gospodarka, polityka, kultura”. Zdobywając II miejsce w konkursie zapewnił sobie możliwość studiowania i stypendium naukowe w Instytucie Europeistyki Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego.

W czasie finałowych zmagań miał możliwość uczestniczenia w spotkaniach z ministrem spraw zagranicznych, profesorem J. Czaputowiczem, ministrem nauki i szkolnictwa wyższego, doktorem J. Gowinem oraz wiceprezesem PKO BP, P. Mazurem.

Gratulujemy Arkowi oraz nauczycielom, którzy przygotowywali go do konkursu: panu Jackowi Janikowi i panu Krzysztofowi Wojtunikowi oraz panu Marcinowi Jastrzębowskiemu, który pełnił rolę konsultanta.