Events

W naszej Akademii Przedszkolaka zapachniało wiosną. Pomysłowa żaba przeprowadziła nas przez różne zadania. Bocian rozpostarł skrzydła w pudełkowym teatrze.
Na kapeluszu pani wiosny przysiadły barwne motyle, a w słoiku zadomowiło się pewne wodne zwierzę. I jak to wśród dzieci – było dużo śmiechu i trochę hałasu. Serdecznie zapraszamy na kolejną Akademię!

Register

Trwa organizowany przez nas w ramach Frankofonia V Mały Festiwal Piosenki Francuskiej! Bardzo dziękujemy ZOO SAFARI, Mikrokosmos – Park Edukacyjno Rozrywkowy, Sady Klemensa, Agencja Turystyczna ATAS, Credit Agricole Bank Polska, Hachette Books!

15pt 2019

Klasa pierwsza wybrała się na kolejną lekcję do biblioteki. Dziś rozmawialiśmy o przedwiośniu, kapryśnej marcowej pogodzie, oglądaliśmy i kolorowaliśmy wiosenne kwiaty . Do zobaczenia na kolejnej lekcji. Już w kwietniu…

Register
Nasza uczennica klasy 8 BSP, Zuzanna Lenarcik, otrzymała wyróżnienie konkursie recytatorskim pt. „Jaki piękny ten świat!” organizowanym przez XXIV LO. Zuzi gratulujemy sukcesu oraz życzymy powodzenia w realizacji kolejnych wyzwań