Events

15 września nasi najmłodsi uczniowie wzięli udział w II Ogólnopolskim Spotkaniu Dzieci w Niepokalanowie. W tym roku świętowano 100. rocznicę powstania Rycerstwa Niepokalanej, a także 100-lecie przyjęcia święceń kapłańskich przez św. Maksymiliana.

[Pokaz zdjęć]

11wt 2018

W ubiegły czwartek, tj. 6 września, uczniowie I klasy naszej Szkoły Podstawowej wybrali się do Ośrodka Edukacji Ekologicznej „Źródła”. Tam razem z nauczycielami wspominali minione wakacje, ale nie tylko.  Była też mowa o polskim morzu, zwierzętach które w nim żyją, a także zagrożeniach spowodowanych przez jego zanieczyszczenie. Na koniec zajęć

5śr 2018

Nasi uczniowie z III klasy Szkoły Podstawowej wzięli udział w projekcie „Oko na okolicę”. Zadaniem dzieci było wytropienie miejsc historycznych, literackich i rekreacyjnych znajdujących się w okolicy naszej szkoły. Uczniowie spisali się doskonale, a najbliższa okolica nie kryje teraz przed nimi żadnych tajemnic.

Register

Wyjątkowo trzeciego września rozpoczęliśmy kolejny już rok szkolny w naszej placówce. Po uroczystej Mszy Świętej w naszym kościele, dyrektor szkoły –  o. Juwenalis Andrzejczak oficjalnie powitał wszystkich uczniów, którzy spotkali się potem z wychowawcami oraz kolegami z klasy.
Życzymy Wam spokojnej nauki i samych sukcesów w nowym roku szkolnym!