Events

W sobotę uczniowie ze Szkolnego Koła Rekonstrukcji Historycznych uczestniczyli, pod kierunkiem instruktorów Obrony Narodowej, w zajęciach terenowo – szkoleniowych.
W ramach zajęć nasi „żołnierze SKRH” nabywali umiejętności orientacji w terenie na podstawie busoli i wojskowych map, poznali tajniki broni i zasady bezpieczeństwa w jej używaniu, także rodzaje granatów, ich budowę i

Register

W dniach od 1 marca 2019 do 10 kwietnia 2019 odbyły się kolejny raz dni Frankofonii w regionie łódzkim. Poprzedził je festiwalu T`as du talent, który był nową formułą festiwalu Piosenki Francuskiej Plein Chant. W tym roku kolejny już raz reprezentowała nas uczennica klasy 3 KLO Agata Golemba, która wystąpiła

Register

W Półfinałach Mistrzostw Łodzi Igrzysk Młodzieży Szkolnej reprezentacja naszej szkoły zmierza się ze Szkołami Podstawowymi nr 193, 116 i 164. W pierwszy meczu pokonaliśmy SP 164 5:1, ale niestety dalej przegralismy 2:7 z SP 193 oraz, po emocjonującym meczu, 3:4 z SP 116.
Skład naszej drużyny: Mateusz Matera, acper i Mateusz

Register

Wczoraj w naszej Akademii Przedszkolaka poczuliśmy się… jak w pierwszej klasie. Przed dziećmi stanęły bowiem prawdziwie szkolne zadania. Wykonaliśmy zakładki książkowe i przyborniki na różne uczniowskie „przydasie”. Uczestniczyliśmy też w prawdziwej lekcji języka angielskiego. I aż trudno uwierzyć, że to nasze ostatnie tegoroczne zajęcia. Do zobaczenia w szkolnych ławkach!