Events

W tym roku 23 uczniów ze szkoły podstawowej zgłosiło się do udziału w sobotnim wolontariacie u w ramach ” XXIV Kwesty na rzecz ratowania zabytków Starego Cmentarza przy ulicy Ogrodowej w Łodzi”, zorganizowanym Przez Towarzystwo Opieki nad Starym Cmentarzem.
Uczniowie pod opieką p. Anny Barczyńskiej, p. M. Pawlak i p. E.

26pt 2018

Uczniowie z III klas naszej szkoły podstawowej, pod czujnym okiem Pań z Akademii Sztuk Pięknych malowali na sali gimnastycznej dworek Fryderyka Chopina. Efekty ich pracy będzie można podziwiać już 9 listopada!

[Pokaz zdjęć]

Register

Klasa VIa odwiedziła na bliskiej nam Akademii Sztuk Pięknych wystawę Józefa Wilkonia. Uczniowie byli zafascynowani magią ilustracji do książek oraz rzeźbami.

[Pokaz zdjęć]

24śr 2018

23 i 24 października nasze pierwszaki odwiedziły bibliotekę rejonową na ulicy Chryzantem. Opowiadały o polskich symbolach narodowych i wykonywały godło. Następnie dzieci wybrały się do Muzeum Historii Miasta Łodzi, na wystawę pt. „Nowy poczet władców Polski”, która nawiązywała do obrazów namalowanych dawno temu przez wybitnego polskiego malarza Jana Matejkę. Uczniowie