Events

Uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. Życzymy powodzenia i samych sukcesów naszym absolwentom, a wszystkim Wam udanych wakacji!

Register

Dzisiaj na scenie kameralnej Teatr Olaboga zagrał swój pożegnalny spektakl. Było to kabaretowe wydanie „Jasia i Małgosi” oraz „Jana i Małgorzaty”. Tradycyjnie już do udziału zaprosiliśmy naszą publiczność, która wspaniale zaśpiewała piosenki i wykonała dźwiękowe efekty specjalne. Ogromnie dziękujemy za trzy lata wspólnej zabawy w teatr!

15sob 2019

I po pikniku. Bardzo dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę, a naszym uczniom za wspaniałe stoiska i występy! W naszym turnieju piłkarskim pierwsze miejsce zajęła drużyna gimnazjalistów, drugie nauczyciele, a trzecie licealiści, którzy do końca walczyli z reprezentacją podstawówki o miejsce na podium!

13czw 2019
Drugoklasiści wybrali się na ostatnie spotkanie do Pałacu Młodzieży. Tym razem rozmawialiśmy o średniowiecznych zamkach, odgrywaliśmy scenki oraz wysłuchaliśmy legendy o diable Borucie. W części warsztatowej samodzielnie wykonaliśmy grę Fasolki. Były to wspaniale zajęcia!